top of page

Farmasi Almanya Lider Yetiştirme Primi?Farmasi Almanya üyeleri lider yatiştirme primi, prim seviyeleri, lider yetiştirme primi nasıl kazanılır.

Farmasi Almanya Lider Yetiştirme Primini Nasıl Alabilirim?

Detayları aşağıda bilginize sunuyoruz.

Farmasi Lider Yetiştirme Primi Nedir?


Farmasi lider yetiştirme primi; Farmasi’nin diğer neredeyse hiç bir firmada olmayan ve yükselen liderlere vermiş olduğu ilave prim tutarının adıdır.


Farmasi’de sizin ekibinizde %16 seviyesinde (10.000 TL) ve üzerinde bulunan üyeleriniz oluştuğunda ‘ilave’ olarak %5’e kadar prim ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Farmasi'de lider yetiştirme primi adında %16, %19 ve %23 seviyesine ulaşan üyeleriniz/liderleriniz için ‘Lider Yetiştirme Primi’ verilmektedir. Bu prim %16, %19 ve %23 seviyesinde bulunan tüm liderleriniz ve onların altında bulunan aynı seviyedeki tüm liderler için 4. Nesle kadar verilmektedir.
Bunun bir diğer açıklaması ise; Ekibiniz büyüdükçe, genişledikçe, liderleriniz çıktıkça priminiz düşmüyor, tam aksine priminizin yükselmesi, katlanması demektir.


Böylece ekibinizde Farmasi liderleri yetiştikçe priminiz daha da artacaktır. Farmasi’de uzun soluklu prim almaya devam edebilme imkanına sahip olacaksınız. Bir yerden sonra priminizin durması veya azalması söz konusu değildir.


Lider yetiştirme primini nasıl alacağınızı öğrenmek ve üye olmak için bizden sayfadaki iletişim bilgileri ile yardım talep ediniz.

Size hemen dönüş yapalım ve yardımcı olalım.


YENİ ÜYE OLMAK VE LİDER YETİŞTİRME PRİMİ ALMAK İÇİN TIKLA


DR. C. TUNA AGE REVERSISTKOSTENLOS ABONNIEREN
MIT RABATT EINKAUFEN
STARTEN SIE GELD ZU VERDIENEN

29 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page