top of page

Farmasi Almanya Üyeleri Şifremi UnuttumFarmasi Almanya Şifremi Unuttum,

Şifremi Bilmiyorum.

Nasıl yeniden şifre alabilirim?

Detayları aşağıda bilginize sunuyoruz.Farmasi Almanya üyesi olarak şifrenizi unutmanız veya bilmemeniz durumunda kolayca yeniden şifre alabilirsiniz.


Farmasi sisteminde bulunan telefon numaralarına ve mail adreslerine şifre sistem üzerinde otomatik olarak tekrar gönderilebilmektedir.


Farmasi’ye Almanya’da üye olduğunuzda tarafınıza sms ve mail ile Farmasi ‘Girişimci Numaranız’ (SI-Code) gelecektir.


Bu Girişimci numaranız (SI-Code) ile şifremi unuttum, şifremi bilmiyorum işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür.


Farmasi girişimci numaranızı (SI-Code) hatırlamıyor yada bilmiyorsanız lütfen bizden sayfadaki iletişim bilgileri ile yardım talep ediniz.

Size hemen dönüş yapalım ve yardımcı olalım.


YENİ ŞİFRE ALMAK İÇİN TIKLAFarmasi Almanya şifrenizi unutmanız, kaybetmeniz, hatırlamamanız ve yukarıda yazan işlemi gerçekleştirememeniz durumunda lütfen bize ulaşınız. Yetkili arkadaşımız size hemen yardımcı olacaktır. Şifrenizin size ulaşmasınız sağlayacaktır..


Farmasi Almanya üyelerinin

https://www.farmasi.de/customer-login?Type=ForgetPassword 

linkinde bulunan boşluğa daha önce Farmasi girişimci numaralarını (SI-Code) yazarak sistemde bulunan telefon ve mail adreslerine şifrelerinin gönderilmelerini sağlayabileceklerdir.


Farmasi Almanya şifrenizi unutmanız, kaybetmeniz, hatırlamamanız ve yukarıda yazan işlemi gerçekleştirememeniz durumunda lütfen bize ulaşınız. Size hemen şifrenizin ulaşmasını sağlarız.


DR. C. TUNA AGE REVERSISTKOSTENLOS ABONNIEREN
MIT RABATT EINKAUFEN
STARTEN SIE GELD ZU VERDIENEN

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page